ÜCRETSİZ KARGO
Kapat
Türkçe English

Şartlar ve Koşullar


Kullanım Şartları ve Koşulları

1. Şartlar

Bu web sitesine erişerek, bunlara bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz.
web sitesi Kullanım Şartları ve Koşulları, tüm geçerli yasalar ve düzenlemeler,
ve geçerli tüm yerel kurallara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul edin
kanunlar. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız,
bu siteyi kullanmak veya bu siteye erişmek. Bu web sitesinde yer alan materyaller
geçerli telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

2. Lisans Kullanımı

 1. Materyallerin bir kopyasını geçici olarak indirmek için izin verilir
  (bilgi veya yazılım) kişisel için Cocobracelet ‘in web sitesinde,
  yalnızca ticari olmayan geçici görüntüleme. Bu bir lisansın verilmesi,
  mülkiyet devri değildir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:
  1. malzemeleri değiştirmek veya kopyalamak;
  2. Materyalleri herhangi bir ticari amaçla veya herhangi bir halka açık teşhir için (ticari veya ticari olmayan) kullanmak;
  3. CocoBracelet web sitesinde bulunan herhangi bir yazılımı yeniden derlemeye veya tersine mühendislik yapmaya teşebbüs etmek;
  4. materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli gösterimleri kaldırmak; veya
  5. Materyalleri başka bir kişiye transfer etmek veya materyalleri başka herhangi bir sunucuda “yansıtmak”.
 2. Bu lisans, bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal etmeniz durumunda otomatik olarak feshedilir ve herhangi bir zamanda Cocobracelet tarafından feshedilebilir. Bu materyalleri görüntülemenizi sonlandırmanız veya bu lisansın sona ermesi üzerine, elinizdeki tüm indirilmiş materyalleri ister elektronik ister basılı formatta imha etmelisiniz.

3. Feragatname

 1. Cocobracelet’in web sitesindeki materyaller “olduğu gibi” sağlanmaktadır. Cocobracelet , açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve işbu belge ile, zımni garantiler veya ticarete elverişlilik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyetin ihlal edilmemesi veya diğer hak ihlalleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer tüm garantileri reddeder ve geçersiz kılar. Ayrıca, Cocobracelet kendi İnternet web sitesinde veya bu tür materyallerle veya bu siteyle bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili materyallerin doğruluğu, muhtemel sonuçları veya güvenilirliği ile ilgili herhangi bir garanti vermez veya beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar

CocoBracelet’in internet sitesindeki materyallerin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan zararlardan (veri veya kar kaybından kaynaklanan zararlar veya iş kesintisi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) hiçbir durumda Cocobracelet veya tedarikçileri sorumlu olmayacaktır. Bu tür bir hasarın olasılığından sözlü veya yazılı olarak Cocobracelet veya bir Cocobracelet yetkili temsilcisi bilgilendirilmiş olsa bile. Bazı yargı bölgeleri, zımni garantiler üzerinde sınırlamalara veya dolaylı veya arızi zararlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermediğinden, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Düzeltmeler ve Hatalar

CocoBracelet’in web sitesinde görünen materyaller teknik, dizgisel veya fotoğrafik hatalar içerebilir. CocoBracelet, web sitesindeki herhangi bir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. CocoBracelet, web sitesinde yer alan materyallerde istediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir. Ancak CocoBracelet, materyalleri güncellemek için herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.

6. Bağlantılar

CocoBracelet, İnternet web sitesine bağlı tüm siteleri incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin CocoBracelet tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitelerinin kullanımının riski kullanıcının kendisine aittir.

7. Site Kullanım Şartları Değişiklikleri

CocoBracelet, web sitesi için bu kullanım koşullarını herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin revize edebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının o tarihte geçerli olan sürümüne bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz.

8. Uygulanacak Hukuk

CocoBracelet’in web sitesiyle ilgili her türlü iddia, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın New York Eyaleti kanunlarına tabi olacaktır.

Bir Web Sitesinin Kullanımıyla İlgili Genel Hüküm ve Koşullar.

Gizlilik

Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir. Buna göre, kişisel bilgileri nasıl topladığımızı, kullandığımızı, iletişim kurduğumuzu ve ifşa ettiğimizi ve bunları nasıl kullandığımızı anlamanız için bu Politikayı geliştirdik. Aşağıda gizlilik politikamız özetlenmektedir.

 • Kişisel bilgilerin toplanmasından önce veya bu sırada, bilgilerin toplanma amaçlarını belirleyeceğiz.
 • Kişisel bilgileri, ilgili kişinin onayını almadığımız veya yasaların gerektirdiği şekilde, yalnızca tarafımızca belirtilen amaçları yerine getirmek amacıyla ve diğer uyumlu amaçlar için toplayıp kullanacağız.
 • Kişisel bilgileri yalnızca bu amaçların yerine getirilmesi için gerekli olduğu sürece saklayacağız.
 • Kişisel bilgileri yasal ve adil yollarla ve uygun olduğu durumlarda ilgili kişinin bilgisi veya rızasıyla toplayacağız.
 • Kişisel veriler, kullanılacağı amaçlarla ilgili olmalı ve bu amaçlar için gerekli olduğu ölçüde doğru, eksiksiz ve güncel olmalıdır.
 • Kişisel bilgileri, kayıp veya hırsızlığın yanı sıra yetkisiz erişim, ifşa, kopyalama, kullanım veya değiştirmeye karşı makul güvenlik önlemleri ile koruyacağız.
 • Kişisel bilgilerin yönetimi ile ilgili politikalarımız ve uygulamalarımız hakkındaki bilgileri müşterilerimize hemen sunacağız.

Kişisel bilgilerin gizliliğinin korunmasını ve sürdürülmesini sağlamak için işimizi bu ilkelere uygun olarak yürütmeyi taahhüt ediyoruz.

© 2024 Cocobracelet All rights reserved.

Cocobracelet © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır